Süheyl ELBİR

29.03.1991 26.06.1992

Cemalettin PALA

26.06.1992 28.02.1995

H. Reşat KÖYMEN

28.02.1995 21.02.1997

Mustafa MENDİLCİOĞLU

21.02.1997 15.03.2001

Kemal KOMAN

15.03.2001 26.02.2003

Atilla AKALIN

26.02.2003 23.02.2007

Dr. Murat DURAK

23.02.2007 25.02.2011

Mustafa Serdar ATASEVEN

25.02.2011 - 09.03.2019